Збройні Сили України переймуть досвід країн НАТО, щоб позбутися радянських методів роботи

shock.ee

Голова Міноборони України Андрій Загороднюк виступив із заявою про те, що наші збройні сили переймуть практики тих держав, які входять до складу військового блоку НАТО. Зазначається, що це необхідно для того, щоб ліквідувати радянські методи роботи.

Так, міністр упевнений, що у Збройних сил вийде подолати радянські методи, хоч для цього буде потрібно деякий час. Він зазначив, що на даний момент вже існують центри, де готують сержантів. У даних центрах прописана концепція підготовки даних військовослужбовців, а також застосована практика перерахування зарплат, згідно з досвідом країн, що входять до Північноатлантичного альянсу.

Керівник оборонного відомства звернув увагу й на необхідність зміни статутів, а також на посилення роботи з особовим складом та офіцерами. Кожен зі службовців ЗСУ має бути обізнаний про нові повноваження та функції сержантів. Крім цього, взаємодія повинна бути вибудувана таким чином, щоб сержанти спілкувалися й з солдатами, й з військовими.

shock.ee

Для поліпшення роботи збройних сил мають намір створити й мобільні частини. Модельні частини – це зразкові бригади, які будуть обрані для тестування нового підходу. Якщо пілотний проект завершиться успішно, то аналогічні моделі будуть.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*