Конкурент корпорації “Roshen” випустив торт під назвою “Мальдіви”

kp.ua

Повідомляється, що компанія «Київський Булочно-кондитерський комбінат» (БКК), з якої вже тривалий час судиться українська кондитерська корпорація Петра Порошенка «Roshen» за права на випуск «Київського торта», презентувала свій новий торт під назвою «Мальдіви».

На основі назви нового продукту БКК, можна припустити, що тут присутній тонкий тролінг на адресу екс-президента Петра Порошенка, який володіє корпорацією «Roshen». Адже сім’я колишнього голови держави взимку минулого року літала відпочивати на Мальдіви, що призвело до великого скандалу.

Згідно з інформацією, новий продукт БКК надійшов у продаж майже тиждень тому, проте він вже має постійних покупців. Сам торт складається з білого молочного бісквіта, повітряного безе з кокосовою стружкою, а також крему, у ході виготовлення якого було додано кокосове молоко та мигдальні пластівці. Покритий продукт суфле та білою глазур’ю, а прикрасами торта виступили шоколадно-кокосові кульки та кокосова стружка. Вартість нового десерту на даний момент акційна — 165 грн, замість повної ціни 234 грн, а вага становить 850 г.

kp.ua

Можливо, новий торт від «Київського Булочно-кондитерського комбінату» є відповіддю на випущений у кінці весни корпорацією Порошенко торт «Африкана». Адже обидва продукти зроблені на основі бісквітних коржів, проте у торті «Roshen» бісквіти приготовлені з додаванням какао та начинкою зі смаком пломбіру. Його вага становить 1 кг, а вартість 159 грн.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*