Нову делегацію України в ПАРЄ змушують прибути до Страсбурга

newsone.ua

Заступник голови Міністерства закордонних справ Сергій Кислиця поінформував у своєму профілі у соціальній мережі «Твіттер» про те, що на нову делегацію України здійснюється тиск за допомогою секретаріату найстарішого в Європі органу міжпарламентського співробітництва — Парламентської асамблеї Ради Європи.

Кислиця повідомив, що делегацію України змушують прибути до Страсбурга.

За словами заступника голови зовнішньополітичного відомства, імовірно, ті особи, які сприяли поверненню Російської Федерації у ПАРЄ, вирішили за допомогою секретаріату Асамблеї змусити делегацію України з’явитися у Страсбурзі для відновлення business as usual. Попри це, Сергій Кислиця впевнений, що секретаріату повинні нагадати про те, хто повинен приймати правила та хто повинен їх тлумачити.

Разом з тим, нардеп Верховної Ради України від політичної сили «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко написав у «Фейсбук» про те, що наша держава може втратити своє представництво у Парламентській асамблеї.

newsone.ua

Відповідно до слів парламентарія, 30 вересня о 11:30 чинний склад делегації втратить свої повноваження, оскільки на офіційному сайті парламенту України вже зареєстровано постанову стосовно формування нового складу. Однак члени нової делегації вирішили відмовитися від участі у майбутній сесії Асамблеї. А наступна можливість для участі випаде тільки взимку, тому весь цей період представники нашої держави не зможуть працювати у комітетах Ради Європи.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*