На перепис населення України знадобиться “всього” 5 мільярдів гривень

Biz.liga.net

26 вересня відбулася конференція за участю членів Кабміну, яка була присвячена питанням проведення антикорупційних заходів в країні. Зокрема, виступ міністра Кабміну Дмитра Дубілета був присвячений темі проведення перепису населення України, який, за його словами, обійдеться державі не менш ніж в 5 млрд гривень.

За словами Дубілета, коли стало питання про необхідність здійснення перепису, Державна служба статистики України підготувала відповідний проект, в якому зазначено, скільки знадобиться виділити коштів з бюджету на проведення даної процедури. Дубілет зазначив, що зазначені в документі 5 млрд гривень – це занадто велика сума, яка на якості проведеного перепису навряд чи позначиться.

У зв’язку з цим Дубілет заявив, що куди більш розумним є проведення перепису в електронному форматі. За словами міністра, це дозволить спростити саму процедуру перепису й зробити її більш ефективною.

Biz.liga.net

У свою чергу електронний перепис населення передбачає створення єдиного реєстру, де будуть зібрані базові дані про всіх громадян України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*