Колишній мер китайського міста ховав у підвалі 13,5 тонн золота

hronika.info

У Китайській Народній Республіці у провінції Гуандун екс-мер великого міста Гуанчжоу у підвалі власного будинку зберігав 13,5 т золота.

Згідно з інформацією, правоохоронцями у процесі обшуку у будинку Чжан Ци був виявлений підвал, де чиновник зберігав 13,5 т золотих злитків. Чжан Ци раніше був міським головою Гуанчжоу, а також займав пост секретаря провідної політичної сили — Компартії, у місті Хайкоу провінції Хайнань.

Відповідно до даних засобів масової інформації, вдома в екс-мера правоохоронці виявили гроші у готівковій формі, загальна сума яких склала 268 млрд юанів. Також співробітники комітету у КНР, що спеціалізується на боротьбі з корупцією, знайшли дуже дорогий та великий особняк, який належить Чжан Ци.

hronika.info

На даний момент залишається невідомою інформація про те, яким чином чиновник міг приховувати від правоохоронних органів свою власність. Дані обшуки проводилися співробітниками правоохоронних органів у рамках розслідування кримінальної справи про корупцію, в якій підозрюється Чжан Ци.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*