МВС України вирішило посилити покарання для водіїв маршруток

www.yaplakal.com

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький повідомив у своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» про те, що співробітниками правоохоронних органів буде ініційовано посилення правил пасажирських перевезень.

Відповідно до тексту повідомлення, за минулий тиждень майже кожен день у країні траплялися дорожньо-транспортні пригоди за участю автобусів або маршруток зі смертельними наслідками. Лише у результаті останніх п’яти аварій загинули 23 людини, а 36 були травмовані.

За словами заступника начальника Департаменту, у ході слідства правоохоронці встановили факти безлічі порушень, які скоювали перевізники. Серед порушень було зафіксовано відсутність ременів безпеки, перевищення швидкості, неналежний технічний стан транспортного засобу, а також здоров’я водіїв.

www.yaplakal.com

Саме подібні порушення стали причиною того, що Департамент патрульної поліції займається розробкою нового проекту закону, який буде подано до Кабінету Міністрів. Даний законопроект буде передбачати зміни у правилах для перевізників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*