Україна створює військову поліцію, яка жорстко протидіятиме корупції в армії

gorod-m.zp.ua

Голова Міністерства оборони України Андрій Загороднюк заявив, що в умовах тотальної корупції, яка проникла на всі рівні функціонування Міноборони, необхідно створити нову, більш жорстку антикорупційну систему, що дозволить вивести якість роботи відомства на принципово новий рівень. За словами Загороднюка, для цього планують використовувати міжнародний досвід, але з урахуванням національної специфіки та занедбаності ситуації.

Загороднюк повідомив, що в рамках нової антикорупційної програми планується прийняття закону про військову поліцію, а також залучення активних громадян в процес контролю та підвищення ефективності роботи Міноборони. Перш за все, за словами Загороднюка, необхідно приділити увагу звітності, тендерам та технічним умовам.

За словами міністра, ситуація з приводу поширення корупції, яка склалася в Україні, вимагає більш жорсткого підходу, ніж в інших європейських країнах. У зв’язку з цим передбачається створення незалежного аудиторського комітету, члени якого фіксували б прогрес щодо реформування Міноборони й вносили власні корективи.

gorod-m.zp.ua

Крім цього планують змінити систему здійснення закупівель, створивши більше структурних підрозділів, які відповідатимуть за конкретні питання: закупівля, контроль якості тощо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*