Президент Зеленський поставив питання перед генсеком НАТО про прийняття України до військового альянсу

provse.today

У Нью-Йорку на зустрічі з генсеком Північноатлантичного альянсу Єнсом Столтенбергом Володимир Зеленський підняв тему приєднання до цього воєнно-політичного блоку.

Як розповів Столтенберг, український президент вирішив першим підняти обговорення цієї теми. Генеральний секретар Організації Північноатлантичного альянсу не відповів Зеленському на це запитання ані під час зустрічі, ані розповідаючи про неї. Столтенберг лише зазначив, що нашу країну чекають реформи інститутів оборони та нацбезпеки, протидія корупції та рух до верховенства права.

provse.today

Нагадаємо, що на початку поточного року парламентом країни був прийнятий законопроект, підписаний попередником Зеленського Петром Порошенком, про внесення змін до преамбули Основного закону, де з’явилася теза про європейський (Євросоюз) і євроатлантичний (НАТО) курс України. Голова держави був оголошений гарантом реалізації цього прагнення.

Раніше про незмінність стратегічного курсу країни на вступ до Північноатлантичного альянсу підтвердили в Кабінеті міністрів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*