Суд проти “Газпрому” захистив Польщу від збоїв у постачанні газу

pl.com.ua

Згідно з інформацією польських засобів масової інформації, керівник польської нафтогазової компанії PGNiG Петро Возняк виступив із заявою про те що Європейський суд прийняв рішення проти російської компанії «Газпром», яке здатне захистити країну від проблем з постачаннями газу. Дане рішення передбачає ліквідацію права російської компанії «Газпром» на використання ресурсів газопроводу OPAL на повну потужність. Відповідну заяву було зроблено на п’ятому Національному економічному саміті.

Як розповів керівник компанії, обсяг природного газу, на який російська компанія повинна скоротити використання газопроводу, буде поставлятися в країну через українську територію.

pl.com.ua

Також зазначається, що, якби відповідне рішення було прийнято Європейським судом у через два роки, то у Польщі виникли значні перебої в імпорті газу в південно-східній частині держави.

Варто відзначити, що газопровід OPAL є сухопутним продовженням «Північного потоку» по території ФРН. По цьому газопроводу російський газ поставляється в країни Європейського союзу та обходить транзитні держави.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*