Питання подвійного громадянства в Україні різко стало актуальним

news.1fin.biz

Дмитро Кулеба, який обіймає посаду віце-прем’єр-міністра України з питань євро- та євроатлантичної інтеграції, виступив із заявою про те, що він є прихильником узаконення подвійного громадянства в Україні.

Так, віце-прем’єр заявив, що він не може говорити від імені всього Кабінету міністрів, але його позиція зводиться до того, що питання про подвійне громадянство в нашій країні вже об’єктивно назріло. Крім того, подвійне громадянство узгоджується з інтересами нашої країни.

Водночас, Кулеба звернув увагу на те, що зазначене питання не має відношення до громадянства Російської Федерації. Також він звернув увагу на чинні «червоні лінії» в україно-угорських відносинах. Він підкреслив, що лідер нашої країни Володимир Зеленський готовий до діалогу з Угорщиною.

news.1fin.biz

Кулеба додав, що «червоні лінії» в україно-угорських відносинах не є наслідком лише закону «Про освіту». За його словами, основна проблема полягає в тому, що українці угорського походження мають громадянство нашої країни. Так, Угорщина може підтримувати свій народ, але українська влада завжди буде ставитися до них як до своїх громадян.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*