Екс-депутат Пашинський виїхав з України в ОАЕ на постійне місце проживання

uznews.uz

Колишній парламентарій Верховної Ради 8-го скликання та екс-керівник парламентського комітету, що займається питаннями нацбезпеки та оборони, Сергій Пашинський виїхав з України та проживає в Об’єднаних Арабських Еміратах. Відповідні відомості розмістив у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» юрист Михайло Шнайдер.

Варто відзначити, що Пашинський є фігурантом розслідування справи про розстріл людей на Майдані. Крім цього, колишній нардеп фігурує й у справі про поранення В’ячеслава Хімікуса, яке сталося 31.12.2016.

Юрист Шнайдер у своєму повідомленні привітав Пашинського з тим, що він втілив у життя свою мрію та змінив постійне місце проживання з України на Об’єднані Арабські Емірати.

uznews.uz

Також підкреслимо, що раніше колишній заступник керівника Адміністрації президента Андрій Портнов у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм» звернувся до офісу нового прокурора з питанням про те, чому досі не було ініційовано взяття під варту Пашинського?

Він нагадав, що в судах достатньо доказів його причетності до стрілянини в Київського перехожого. Також суди неодноразово визнавали незаконність закриття кримінальних проваджень проти Пашинського.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*