Бандера — борець за незалежність, а Сталін — злочинець

visegradpost.com

Голова Міністерства культури, молоді та спорту Володимир Бородянський під час свого інтерв’ю заявив, що добре ставиться до процесу декомунізації, проте він хоче, щоб речі називали своїми іменами.

Згідно з інформацією, голова відомства назвав Степана Бандеру, який був лідером ОУН-УПА, борцем за незалежність. Дане твердження було зроблено після питання стосовно того, чи можна називати вулиці та площі іменем Бандери.

За словами Бородянського, лідер ОУН-УПА боровся за власне бачення незалежності України. Проте всі розуміють, що у ньому є неоднозначність, адже навіть у різних регіонах нашої держави він сприймається по-різному.

Разом з тим міністр культури назвав державного діяча Йосипа Сталіна, який був керівником Радянського Союзу у період з 1924 по 1953 рік, злочинцем, який знищував власний народ.

Бородянський зазначив, що Бандера боровся за незалежність держави тією мірою, яку він бачив правильною. А Сталін зробив інший вибір — він знищував власний народ.

visegradpost.com

Голова Мінкультури повідомив, що необхідно повернутися до питань перейменування вулиць та площ після здійснення певних етапів «загальнонаціонального осмислення».

Міністр вважає, що країні потрібні фільми, театральні постановки, серіали, які здатні переосмислити даний час у різних аспектах. Не потрібно навмисно надавати забарвлення позитивного або негативного. Необхідно продемонструвати народу України через емоції той контекст, у рамках якого люди жили та приймали рішення.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*