Жінки зможуть приїжджати в Саудівську Аравію одні, без обов’язкового супроводу чоловіка

thebell.io

Ахмед Аль Хабіб, який обіймає посаду голови агентства по туризму Саудівської Аравії, повідомив найбільшому міжнародному агентству новин «Reuters» про те, що влада країни здійснить лібералізацію правил в’їзду до Саудівської Аравії для туристів з 49 країн світу, серед яких Сполучені Штати Америки, КНР, Японія, а також країни-члени Євросоюзу.

Відповідно до слів голови відомства, в іноземок з’явиться право в’їжджати на територію держави одним, без обов’язкового супроводу чоловіка, як це було раніше.

Також жінки можуть відтепер не носити спеціальну традиційну накидку чорного кольору, яка закриває обличчя та залишає лише проріз для очей. У Саудівській Аравії вона називається абайя.

При цьому Ахмед Аль Хабіб повідомив, що відвідування Медіни та Мекки залишиться доступним лише для паломників, які в’їжджають за спеціальною візою.

Голова агентства зазначив, що іноземкам буде не обов’язково носити абайю навіть на пляжах, проте все ж у королівстві від жінок вимагається одягатися «скромно».

На думку влади держави, подібні кроки, які спрямовані на лібералізацію туристичної сфери, будуть сприяти зростанню частки туризму та ВВП. Таким чином, керівництво королівства передбачає, що до 2030 року показник валового внутрішнього продукту зросте до 10%, а число туристів збільшитися до 100 млн осіб.

thebell.io

Ахмед Аль Хабіб додав, що королівство є дуже безпечним для іноземних туристів.

Нагадаємо, що до сих пір туристична індустрія Саудівської Аравії була зосереджена на обслуговуванні паломників, які приїжджали на хадж до Мекки.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*