МОЗ України розпочало чистку у своїх лавах у пошуку найефективніших працівників

ufaved.info

Голова Міністерства охорони здоров’я України Зоряна Скалецька на своїй сторінці у Facebook написала про підготовку до масштабного аудиту роботи персоналу міністерства, за результатами якого найбільш ефективні співробітники збережуть свої місця, а решта будуть звільнені. Відзначається, що шляхом даної перевірки МОЗ істотно скоротить штат працівників, позбувшись баласту у вигляді співробітників з недостатнім рівнем професійних навичок.

У повідомленні зазначено, що всі ті працівники МОЗ, які протягом останніх декількох років лише імітували роботу, а насправді своєю бездіяльністю згубно впливали на ефективність функціонування міністерства, за підсумками перевірки буду негайно звільнені. Скалецька зазначила, що цю ідею підтримав прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Скалецька прокоментувала ситуацію з приводу внутрішніх сварок між співробітниками МОЗ, зазначивши, що попри розбіжності, які виникли, міністерство працює в стандартному режимі.

ufaved.info

Нагадаємо, що раніше Гончарук отримав відкритий лист від співробітників МОЗ, в якому йому повідомили, що політика нового керівництва міністерства перешкоджає проведенню реформи охорони здоров’я в країні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*