Скандал навколо розмови Трампа і Зеленського привів до гучного відставку в США

Amp.hyser.com.ua

Курт Волкер, який обіймає посаду спецпредставника Держдепу Сполучених Штатів по Україні, заявив про намір піти у відставку. Своє рішення високопоставлений американський чиновник повідомив Держсекретарю Майку Помпео.

За інформацією, опублікованою в американській пресі, заяву про відставку Волкер написав через скандал, пов’язаний з телефонною розмовою між Трампом і Зеленським, в ході якої президент США чинив тиск на співрозмовника. У цьому скандалі Волкер виявився однією з ключових фігур, а його від’їзд з нашої країни відбувся через кілька днів після спілкування двох голів держав.

Припускається, що спецпредставник Держдепу сприяв зустрічі юриста американського лідера Руді Джуліані та помічника президента України Андрієм Єрмаком.

Amp.hyser.com.ua

В даний час в Сполучених Штатах очікують допиту Волкера в Палаті представників.

Раніше в Білому домі прийняли рішення про публікацію стенограми розмови між Дональдом Трампом і Володимиром Зеленським. У бесіді американський лідер торкнувся теми сина свого основного політичного суперника Джо Байдена Хантера, і його діяльність в компанії Burisma, що працює в Україні. Трамп добивався початку слідства у Хантеру Байдену. Скандал призвів до старту процедури імпічменту президента США.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*