Через зміни клімату Одеса до 2100 року частково піде під воду

liganews.net

Оксана Алієва, яка координує проект «Зміна клімату та енергетична політика» (Фонд імені Г. Балля), заявила, що зміна клімату є реальною загрозою, яка торкнеться й нашої країни.

Як пояснила експертка, на сьогодні температура в середньому підвищується на 0,9 градуса за Цельсієм, і важливо слідувати Паризькій угоді, не допускаючи перевищення позначки в півтора градуса. Саме цьому і був присвячений резонансний кліматичний саміт, що проходив у Нью-Йорку (Сполучені Штати), за участю шведської активістки-підлітка Грети Тунберг.

Українська експертка підтвердила правильність заяв Тунберг, додавши, що з кінця 1980-х років вчені мають наукові докази зміни клімату на планеті, наслідки чого будуть незворотними та призведуть до катастрофи.

liganews.net

Україну також стосуються зміни клімату, додала експертка. Через рясні снігопади в березні йде різке потепління. Вода, не встигаючи піти в землю, витікає в річища і призводить до підтоплення в регіонах.

Також Алієва послалася на дослідження громадського проекту «Екодія», в яких стверджується про загрозу підвищення рівня Світового океану для південних областей нашої країни. Згідно з цими прогнозами, розташовані на узбережжі українські міста можуть частково опинитися під водою, в тому числі та Одеса.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*