Уряд України має намір виплатити матеріальну допомогу сім’ям політичних в’язнів

фото: 112.ua

На черговому засіданні Кабміну, глава українського уряду Гройсман прийняв рішення виділити сім’ям українських політв’язнів по сто тисяч гривень. Він уточнив, що мова йде як про ув’язнених на території самої Російської Федерації, так і про ув’язнених, які перебували на тимчасово окупованій території.
Зокрема, прем’єр заявив про те, що агресія з боку Росії не вщухає, велика кількість людей знаходяться на окупованій території, саме тому, уряд не може залишити сім’ї політичних в’язнів без матеріальної підтримки. Внаслідок цього, Гройсман прийняв рішення про виділення сім’ям політв’язнів грошової компенсації в розмірі ста тисяч гривень, однак кількість таких сімей не уточнювалося.
Необхідно помітити, що до цього міністр юстиції Петренко повідомив про те, що Україна має намір подавати позов до Європейського суду з вимогою звільнити всіх політичних в’язнів, яких незаконно заточили в російські в’язниці. Також він пояснив, що позов не подавався протягом тривалого часу лише тому, що українська влада намагалася врегулювати ситуацію на рівні переговорів, але це не вийшло.
Також нагадаємо, що раніше, більше ніж півсотні українських діячів культури звернулися до українського режисера, який знаходиться в одній з в’язниць Росії з проханням припинити голодування.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*