Україна опинилася перед загрозою зриву опалювального сезону

Tvi.ua

Як повідомили в «Нафтогазі», у двадцяти областях країни підприємства, що працюють у сфері теплових комунальних послуг енергетики, мають заборгованість перед держкомпанією. Ще у двох підприємств на Черкащині та Львівщині є проблеми з дотриманням договорів про реструктуризацію заборгованостей.

Всього в «Нафтогазі» нарахували 116 підприємств-боржників. Ситуація є загрозливою для початку опалювального сезону. У держкомпанії нагадали, що для постачання «блакитного палива» в регіони обов’язковою умовою є підписання контракту з «Нафтогазом», при якому рівень розрахунків повинен бути не нижче 90%. Другим варіантом є реструктуризація боргу або складання графіка його погашення до 2021 року. Ситуацію з боргами цих підприємств «Нафтогаз» назвав неприпустимою.

Tvi.ua

Раніше голова держави доручив Кабінету міністрів, силовим структурам і парламенту провести підготовку до опалювального сезону 2019-2020. Підприємство «Укртрансгаз» відзвітувало, що національна газотранспортна система готова до опалювального сезону на 65%.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*