Тимошенко спрогнозувала появу другого Криму в прикордонних областях України

belnaviny.by

Сьогодні деякі політики та громадські діячі гостро критикують заплановане відкриття ринку землі та продаж земель сільськогосподарського призначення іноземним громадянам і фірмам, однак свого часу вони були ініціаторами подібних рішень.

Про це заявив нардеп від президентської політсили «Слуга народу» Мар’ян Заблоцький, коментуючи на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук» організований партією «Батьківщина» круглий стіл, присвячений ринку землі.

Політик нагадав, що лідерка «Батьківщини» Юлія Тимошенко у 2008 році, коли вона обіймала посаду прем’єр-міністра, ініціювала проект закону про дозвіл купувати землі сільськогосподарського призначення не тільки іноземцям, але й безпосередньо іноземним державам.

Нардеп прикріпив до свого запису в «Фейсбук» сканкопію документа з текстом законопроекту і підписом голови Кабінету міністрів Юлії Тимошенко.

Тимошенко в ефірі Шустер Live змоделювала ситуацію, що країни сусіди за допомогою нового закону Про приватизацію і покупки землі, зможуть через 2-3 роки викупити всі прикордонні землі та провести там референдуми про відділення від України. Тобто ми отримаємо другий Крим.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*