Британія виготовлятиме бюсти лідера групи “Queen” вартістю в 1 мільйон фунтів стерлінгів

www.zmones.lt

Повідомляється, що компанія «Mackenzie & Son» з Великобританії, яка спеціалізується на виготовленні скульптур, здійснила підписання контракту на 1 млн фунтів стерлінгів з компанією «Bravado» з Америки. Згідно з документом, «Mackenzie & Son» повинна буде виготовити та експортувати бюсти знаменитого співака Фредді Мерк’юрі, лідера рок-групи «Queen».

Відповідно до даних, тепер у шанувальників британської рок-групи буде можливість замовити у режимі онлайн скульптури, а всі кошти, отримані від продажу, будуть спрямовані у благодійну організацію під назвою «Mercury Phoenix Trust», яка займається боротьбою з такими захворюваннями як СНІД та ВІЛ.

Відзначається, що ціна бюста буде залежати від розміру скульптури. Таким чином, вартість найменшою складе 1,9 тис. фунтів, а найбільша — 3,7 тис. фунтів.

www.zmones.lt

Повідомляється, що у 2018 році скульптурна компанія «Mackenzie & Son» вперше випустила свій бюст Фредді Мерк’юрі на честь прем’єрного показу біографічного фільму під назвою «Богемська рапсодія». Дана скульптура на даний момент знаходиться у швейцарському місті Монтре у музеї “Queen Studio Experience”.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*