Міносвіти України готове підвищити зарплати працівникам освітніх установ

my.ua

Голова Міністерства освіти та науки України Ганна Новосад повідомила, що за підсумками спільної роботи Міносвіти, Мінфіну, Міністерства соцполітики та прем’єр-міністра України були розроблені кілька варіантів того, як підвищити заробітну плату вчителям та іншим працівникам освітніх установ. Відзначається, що дані напрацювання будуть розглянуті 29 вересня на засіданні Кабміну.

my.ua

За словами Новосад, завдання з приводу підвищення зарплат вчителям ускладнилося у зв’язку з тим, що при складанні проекту бюджету на 2020 рік не врахували раніше прийняту постанову Кабміну щодо збільшення зарплат вчителям на 20-70% з 1 січня 2020 року. Новосад зазначає, що, попри складність поставленого завдання, профільні міністерства докладуть максимум зусиль для того, аби вже найближчим часом працівники освітніх установ відчули підвищення зарплати.

Новосад додала, що Кабміну необхідно вибрати й погодити найбільш оптимальний варіант підвищення зарплати до наступного читання проекту держбюджету, яке заплановано на 2 листопада.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*