Зеленський заснував Фонд з підтримки освіти, науки та спорту

www.president.gov.ua

Сайт канцелярії голови України свідчить про те, що на електронному ресурсі був зареєстрований указ Володимира Зеленського про заснування Фонду з підтримки освіти, науки та спорту.

Завдання даного фонду полягають у наданні допомоги молоді у процесі навчання на магістратурі, а також навчання за програмами докторів наук та докторів філософії у кращих українських та закордонних вищих навчальних закладах. Також фонд буде надавати студентам право участі у міжнародних конференціях та науково-практичних заходах.

Згідно з текстом документа, завдання Фонду сприятимуть реалізації стажувань студентів у кращих вищих навчальних закладах за кордоном, залученню наукових співробітників з-за кордону, знаменитих громадських діячів для того, щоб вони взяли участь у науковій роботі в українських закладах вищої освіти. Однією з цілей фонду є допомога у здійсненні проектів, а також заохочення студентів у різного роду діяльності, здійснюваної у рамках освітнього процесу.

www.president.gov.ua

Відзначається, що Володимир Зеленський звернувся до Кабміну з дорученням про те, щоб були розроблені та внесені на розгляд парламенту проекти законів стосовно внесення змін до низки нормативно-правових актів. Серед них законодавчий акт, який передбачає порядок здійснення держдопомоги суб’єктам господарювання, закон про держбюджет на 2019 рік, Податковий кодекс, а також Бюджетний кодекс. Всі зміни стосуються економічних аспектів та нюансів фінансування нового Фонду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*