Якщо Україна підпише щось по Штайнмаєру — запуститься процес зняття санкцій з РФ

Radiosvoboda.org

Андрій Піонтковський, російський політолог та публіцист, в одному зі своїх інтерв’ю поділився своїм припущенням стосовно того, що буде запущений процес зняття санкцій з Російської Федерації, як тільки Київ підпише щось по Штайнмаєру.

У ході інтерв’ю журналіст зазначив, що подібний варіант Україною не буде підтриманий. Після чого було поставлено питання про те, як можна змусити Росію погодитися на миротворців. На це експерт відповів, що Європі буде важко відкинути подібну позицію України, та, можливо, вона буде мати підтримку. У відповідь на це РФ повинна буде або погодитися, або відмовитися та йти на відкритий конфлікт із Заходом. Однак у разі згоди Захід може піти на поступки Російській Федерації та пом’якшити санкції, з чим Києву доведеться змиритися.

Політолог зазначив, що Захід на даний момент рветься пом’якшити санкції.

За словами Піонтковського, Україна буде змушена зробити вибір та найкращим стане замороження конфлікту, а не самогубство країни за допомогою прийняття назад окупованих територій Донбасу. Саме цей варіант експерт вважає кращим серед гірших для Києва на даний момент.

Radiosvoboda.org

Разом з тим, політолог повідомив, що все пропоноване Росією, у чому надає свою допомогу й «нормандська четвірка», є самогубством для України. Адже зустріч у «нормандському форматі» у Парижі планується для того, щоб домогтися повної капітуляції України, рівносильно Мюнхенській зустрічі для капітуляції Чехословаччини. На що Києву не можна погоджуватися.

Піонтковський вважає, що лише за допомогою замороження конфлікту, яке припускає здійснення контролю з боку міжнародних миротворців, можна домогтися припинення загибелі людей, що є головним бажанням українського народу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*