Через стрімку зміну України держбюджет-2020 буде коригуватися кожен квартал

www.depo.ua

Політичний аналітик Руслан Бізяєв висловив своє припущення у коментарі кореспонденту інформаційного агентства «ГолосUA» про те, що державний бюджет на наступний рік на даний момент буде прийнятий досить швидко. Однак питання якості буде очевидним. Саме тому навесні 2020 року держбюджет буде переглядатися.

Відповідно до слів політичного аналітика, де-факто бюджет, який на даний момент існує, був розроблений колишнім головою Кабінету Міністрів України Володимиром Гройсманом, ґрунтуючись на своїй бюджетній декларації. А приймуть його досить швидко, однак його якість буде неналежною.

Бізяєв вважає, що даний документ про Державний бюджет на 2020 рік буде переглянутий навесні.

Раніше повідомлялося про те, що заступник голови Міністерства розвитку економіки повідомив про здійснення оновлення макроекономічного прогнозу, яке буде представлено у найближчі кілька тижнів.

www.depo.ua

Згідно з інформацією, уряд представив проект Держбюджету на наступний рік, заснований на макропрогнозі попереднього складу Кабміну, в якому були закладені 3% зростання валового внутрішнього продукту. Тому Відомство має намір оновити прогноз, щоб він став основою для проекту бюджету на 2020 рік, який буде підготовлений до другого читання.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*