Україна повинна синхронно з Євросоюзом відмовитися від переведення стрілок годинника на зимовий час

oligarh.media

Експерт в області економіки Борис Кушнірук в ефірі одного з телевізійних каналів виступив із заявою про те, що Україні, також, як і Європейському союзу, необхідно відмовитися від переходу на зимовий та літній час. За словами експерта, такий перехід більше не актуальний, оскільки він не допомагає економити електричну енергію.

Так, Кушнірук зазначив, що на початку минулого століття, коли з’явився перехід на зимовий та літній час, обсяги споживання енергії вранці та ввечері були достатньо чутливі щодо загального обсягу електроенергії. Нині ж люди споживають електроенергію в цілодобовому режимі.

Також експерт звернув увагу на те, що Європейський союз має намір відмовитися від переведення годинників вже у 2021 році. При цьому, економіст нагадав, свого часу СРСР перейняв ту модель, яка функціонувала в Європі, та живе в даний час.

oligarh.media

На думку Кушнірука, коли в ЄС відмовляться від переходу з зимового на літній час, в Україні буде прийнято аналогічне рішення. Нашій державі зручно одночасно відмовляти від переведення годинників з Європейським союзом, оскільки тоді не виникне проблем при погодженні часових поясів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*