Олігарха на прізвище Фірташ не знаю, і ніяких обіцянок йому не давав, — Кличко

Golos.ua

Голова міської адміністрації Києва Віталій Кличко в ефірі однієї з програм виступив із заявою про те, що не зустрічався з бізнесменом Дмитром Фірташем більше 5-ти років.

Так, мер столиці наполягає, що останній раз він зустрічався з Фірташем у 2014 році в австрійському місті Відень. Тоді співрозмовники говорили про інформаційну підтримку, яку мав надати політику телевізійний канал «Інтер». У той час даний телевізійний канал належав українському бізнесменові.

Київський градоначальник зазначив, що точно пам’ятає, що зустріч відбулася 25 березня, оскільки цей день збігся з днем народження його брата. Тоді він приїхав до Австрії на запрошення. Це запрошення він прийняв, оскільки медіа володіють великим впливом, а «Інтер» тоді був одним з ключових каналів.

Golos.ua

Водночас, він звернув увагу, що не давав жодних обіцянок бізнесменові за надану інформаційну підтримку. Кличко стверджує, що після тієї зустрічі не бачився з Фірташем.

Також Кличко додав, що Фірташ зараз хоче лише того, щоб його не відправили до Сполучених Штатів. В цьому питанні київський мер не може допомогти бізнесменові.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*