Суд Греції прийняв рішення відпустити 12 затриманих українських моряків

фото: ukranews.com

Один з консулів Греції Пантеліс Бумбурас у своєму профілі в соціальних мережах повідомив про те, що влада Греції звільнила більшу кількість екіпажу судна Mekong Spirit. Цей корабель був затриманий прикордонниками Греції у травні минулого року, оскільки підозрювався у контрабандному транспортуванні зброї.
Зокрема, він написав, що члени, затриманого екіпажу вже найближчим часом зможуть повернутися на батьківщину. Так, за підсумками судового розпорядження, 12 із 16 українців зможуть повернутися в свою країну, але за однією умовою – вони повинні кожного місяця з’являтися на реєстрацію до Генконсульства Греції, яке розташовано в Одесі. Що ж стосується інших членів екіпажу, то вони разом з капітаном мусять залишатися на території Греції до остаточного з’ясування обставин.
Консул підкреслив, що більше ніж рік Україна та Греція ведуть незупинний складний переговорний процес, в рамках якого країні довелося залучити найкращих юристів, і результат не змусив себе чекати – суд прийняв рішення відпустити більшу кількість наших моряків додому. Наразі, доля ще чотирьох членів екіпажу вирішується.
Представник консульства підкреслює, що судно наразі заарештоване, тому моряки там знаходитись просто не зможуть, але, у свою чергу, Греція готова підтримати українців і забезпечити їх житлом та їжею.
Нагадаємо, що контейнеровоз Mekong Spirit заарештували прикордонники Греції за підозрою в транспортуванні контрабандної зброї ще в травні минулого року.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*