Дитяча письменниця Ніцой знайшла «антиукраїнських гнид» прямо в таксі

https://uk-ua.facebook.com/larysa.nitsoi

Українська письменниця Лариса Ніцой в соціальній мережі «Фейсбук» розмістила запис, де розповіла про свою поїздку в таксі служби «Уклон». За її словами, водій транспортного засобу відмовився в розмові з нею переходити на українську.

В ході поїздки письменниця запитала у водія, чи не пробував він спілкуватися з пасажирами державною мовою. У свою чергу таксист відповів, що не має наміру цього робити. Пізніше водій додав, що йому не потрібно говорити з дітьми українською, оскільки йому й так зручно. Він зазначив, що клієнти й так його розуміють. Обурена письменниця у свою чергу заявила, що подібні вирази часто застосовуються «антиукраїнськими гнидами».

https://uk-ua.facebook.com/larysa.nitsoi

https://uk-ua.facebook.com/larysa.nitsoi

https://uk-ua.facebook.com/larysa.nitsoi

Після поїздки письменниця зателефонувала в службу «Уклон» та поскаржилася оператору, який у свою чергу заявив, що даний водій не є співробітником служби. Він – такий же користувач сервісу, як й письменниця. Також оператор зазначив, що в службі не можуть змушувати водіїв говорити тією чи іншою мовою.

Письменниця заявила, що така відповідь її не влаштовує і почала вимагати, щоб у правилах обслуговування зазначеної служби прописали обов’язкове використання української мови обслугою.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*