Держдеп США з новою силою почав розслідування щодо таємного «українського сервера»

Businessinsider.com

У Державному департаменті Сполучених Штатів Америки відновили розслідування у справі про використання Хіларі Клінтон особистої пошти для службової розмови. Зазначені події відбувалися, коли Клінтон обіймала посаду державного секретаря у 2009-2013 роках.

Так, у службі безпеки Державного департаменту знову почали опитувати чиновниками, які контактували з Клінтом. При цьому, вказаним чиновникам повідомили, що вони можуть нести відповідальність за низку нещодавно виявлених інцидентів з безпекою. Всього було опитано 130 осіб.

Варто зазначити, що співробітникам Департаменту не загрожує звільнення, проте підсумки розслідування можуть негативно позначитися на їх репутації.

Особи, які раніше працювали в Адміністрації президента Сполучених Штатів при Бараку Обамі, заявили про агресивне переслідування Держдепу. У Департаменті у свою чергу заявили, що розслідування, яке почалося ще при Обамі, йде відповідно до протоколу.

Businessinsider.com

Нагадаємо, що скандал з витоком листів з електронної пошти Хіларі Клінтон став початком так званого «Кремлінгейта» в країні. Чинного лідера Трампа звинуватили в тому, що він не тільки знав про злом поштової скриньки Клінтон російськими хакерами, але й заохочував витік даних. Сам президент заперечував дані відомості, проведене в США розслідування підтвердило його невинність.

Водночас, американські ЗМІ писали, що американський лідер Трамп в телефонній розмові з головою нашої держави Володимиром Зеленським цікавився теорією, відповідно до якої, зниклі листи Клінтон змогли зберігатися на українському сервері.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*