З-за ініціативи Верховної Ради інтернет-супермаркет Rozetka може закрити бізнес в Україні

freedombunker.com

На Facebook-сторінці генерального директора мережі інтернет-супермаркетів Rozetka Владислава Чечоткіна з’явилося повідомлення, в якому він різко критикує прийняті Верховною Радою законопроекти про виведення бізнесу з тіні. За словами Чечоткіна, якщо президент України підпише ці законопроекти, то тим самим поставить під загрозу розвиток бізнесу в країні.

Чечоткін зазначив, що попри заяви про нібито позитивних цілі законопроектів про детінізацію, як, наприклад, створення конкурентного середовища, зрештою їх реалізація призведе до знищення бізнесу в Україні.

За словами Чечоткіна, ситуація, при якій будь-який покупець навіть без належних на те підстав може звернутися в податкову зі скаргою на «неправильний» чек й отримати відповідну компенсацію, є неприйнятною. При цьому «неправильний» чек – це той, який не значиться в публічній базі податкової. На думку Чечоткіна, в цій ситуації обурливо те, що заявник та податкова не несуть відповідальності, а для бізнесу це обернеться постійними штрафами та перевірками.

freedombunker.com

Гендиректор зазначив, що якщо ситуація не зміниться, то найімовірніше він закриє свій бізнес в Україні. Більш того, він звернувся до інших бізнесменів України із закликом висловити незгоду з приводу детінізації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*