До анексованого Криму з візитом зібралася делегація з США та Німеччини

m.allcrimea.net

Засоби масової інформації окупаційного Криму проінформували про те, що на територію Кримського півострова прибудуть з візитом 22 іноземних особи із західних держав, серед яких США та ФРН.

Згідно з інформацією, делегація прибуде до Криму 29 вересня. До складу делегації увійдуть 22 іноземних особи, серед яких громадяни Голландії, ФРН, Норвегії, Бельгії та Америки.

Відзначається, що мета візиту полягає у зміцненні відносин по лінії народної дипломатії. А його тривалість складе 1 тиждень, оскільки делегація планує покинути Крим 6 жовтня.

m.allcrimea.net

Відповідно до даних, візит почнеться з відвідування Севастополя, а після будуть проведені різні заходи у місті Сімферополь. Учасники делегації також мають намір відвідати Євпаторію, Ялту, Кримський університет Вернадського, дитячий центр під назвою «Артек», а також провести зустріч у стінах кримського парламенту.

Раніше повідомлялося про те, що у серпні на території Кримського півострова було відкрито 5 нових кримінальних справ за фактом ухилення від служби у Збройних силах Російської Федерації проти кримчан.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*