Румунія витратить 2,5 мільярда євро для авіабази на березі Чорного моря

En.publika.md

Міноборони Румунії планує здійснити відповідно до стандартів Організації Північноатлантичного договору оновлення, розширення та переобладнання бази Військово-повітряної бази, розташованої на березі Чорного моря.

Відзначається, що проект передбачає будівництво ангарів, сховища паливно-мастильних матеріалів, стрільбища, а також злітно-посадкової смуги для військових літаків. Також оборонне відомство Румунії має намір побудувати комплекс адміністративних будівель та невелике місто для розміщення військовослужбовців та інфраструктури, необхідної для забезпечення нормального проживання військових та їх сімей. Передбачається будівництво 2-х дитсадків, початкової школи, супермаркету, спортивних споруд, а також медичного закладу.

Згідно з інформацією, вартість даного проекту оцінюється у 2,5 млрд євро, які будуть виділятися з держбюджету у період майбутніх 20 років.

En.publika.md

У Міноборони вважають, що після реалізації проекту військова база зможе приймати багатофункціональні легкі винищувачі четвертого покоління «General Dynamics F-16 Fighting Falcon», які знаходяться на озброєнні Військово-повітряних сил, а також винищувачі F-16 держав-членів Організації Північноатлантичного договору.

За розрахунками відомства, після реалізації проекту база зможе вмістити від 8 до 10 тисяч військових.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*