Волкера викрили в особистій зацікавленості при постачанні комплексів «Джавелін» в Україну

Versiya.info

Курт Волкер, перебуваючи на посаді спецпредставника Державного департаменту Сполучених Штатів Америки з питань України, був прихильником посилення допомоги армії ВСУ та здійснення постачання летальної зброї в Україну, оскільки займався лобіюванням інтересів військово-промислової компанії США «Raytheon Company », що виробляє ПТРК «Джавелін».

Відповідно до даних, Курт Волкер, перебуваючи на посаді спецпредставника Державного департаменту, значився у лобістській фірмі США «BGR Group» та дослідному центрі «Інституту міжнародного лідерства Маккейна», пов’язаних у фінансовому аспекті з «Raytheon Company». Також вони надавали військово-промисловій компанії послуги лобістичної діяльності.

Versiya.info

Відзначається, що спеціальний представник відразу після його призначення на дану посаду став прихильником посилення допомоги армії та здійснення постачання зброї летального характеру в Україну. Також Волкер підтримував здійснення постачання ПТРК «Джавелін» у нашу державу.

Нагадаємо, що Курт Волкер подав у відставку, перебуваючи на посаді спецпредставника Державного департаменту. Це сталося після публікації тексту скарги одного зі співробітників спецслужб Америки, в якій йшлося про бесіду голів держав Володимира Зеленського та Дональда Трампа.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*