“Слуг народу” чекає насичений тиждень в парламенті України

politrada.net.ua

В ході спілкування з журналістами народний депутат Верховної Ради України 9-го скликання від партії «Слуга народу» Ольга Василевська-Смаглюк заявила, що на наступному тижні депутатам належить виконати великий обсяг роботи. За словами Василевської-Смаглюк, зважаючи на насиченість майбутнього тижня депутати фракції «Слуга народу» не мають наміру знижувати темпи роботи.

Серед ключових завдань, які належить вирішити депутатам на наступному тижні, Василевська-Смаглюк назвала внесення законопроекту про зміни до Кримінального процесуального кодексу, зустріч членів фракції «Слуга народу» з Кабміном, де уряд представить програму своєї діяльності на найближчий час. Крім того на наступному тижні відбудеться розгляд проекту держбюджету на 2020 рік з подальшим внесенням поправок.

politrada.net.ua

Василевська-Смаглюк зазначила, що до наступного тижня підготує два законопроекти: перший передбачає створення Бюро фінансових розслідувань, яке стане заміною податкової поліції, а другий законопроект націлений на боротьбу з відмиванням грошей.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*