Глава української делегації в ПАРЄ Єлизавета Ясько їде на засідання Асамблеї тільки як гість

imag.one

Відповідно до слів політика, даний візит буде неофіційним. Ясько як голова делегації не буде мати статус та повноваження, тому вона відправиться у Страсбург як гість. При цьому вже заплановано безліч зустрічей, у процесі яких парламентарій буде знайомитися з усіма, а також вивчати ситуацію.

Згідно з інформацією, зустріч з Амелі де Моншален, яка займає пост Державного секретаря Франції з питань Європи, вже підтверджена.

За словами Єлизавети Ясько, також повинні пройти кілька зустрічей з представниками Франції. Оскільки глава делегації України має намір зібрати інформацію для розуміння всієї картини. Адже їй необхідно у цьому розбиратися.

Народний депутат зазначила, що учасники старого складу також можуть поїхати до Страсбурга як гості. Саме статус гостя дозволяє працювати у кулуарах, що дає можливість спілкування, у разі якщо необхідно буде захистити інтереси нашої держави.

imag.one

Ясько у ході інтерв’ю також розповіла про статус делегації на сьогоднішні. Вона зазначила, що на даний момент делегація України була сформована у рамках внутрішньонаціональних правил. Існують члени, голова, проте не були подані документи, які б наділили парламентаріїв правом представляти нашу країну у Парламентській Асамблеї. Однак є ще три місяці на те, щоб подати ці документи до початку наступної сесії у січні. Але зараз документи не були подані у знак незгоди України стосовно несправедливого процесу повернення Російської Федерації у ПАРЄ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*