Україна позбавляється від зайвих довідок для реформування сфери держпослуг

matem.pp.ua

Голова Міністерства цифрової трансформації України Михайло Федоров у своєму інтерв’ю розповів про плани процесу реформування сфери державних послуг.

Відповідно до слів голови відомства, минулого тижня планувалося протягом року перевести 50 найбільш популярних державних послуг у режим онлайн. Однак на даний момент кількість запланованого збільшилася у 2 рази. Міністерство має намір перевести за рік у режим онлайн 100 найбільш потрібних держпослуг з перспективою, що за 3-річний період даними послугами користуватимуться близько 50% цільової аудиторії. При цьому на 90% люди повинні бути задоволені.

Федоров вважає, що частину довідок необхідно скасувати для того, щоб позбутися від зайвої бюрократії. Прикладом своїм словам міністр назвав довідку про несудимість. Адже дана інформація міститься у спеціальному реєстрі, тому будь-яка організація може приєднатися до необхідного реєстру та отримати дані.

matem.pp.ua

Голова відомства зазначив, що існують деякі послуги з регулювання бізнесу. А на даний момент у міністерстві розбираються з питанням про те, які ліцензії можуть бути зайвими. Після чого буде підготовлений список.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*