Президент Зеленський збирається в гості до президента США

amp.hyser.com.ua

Зустріч президента України з американським колегою Дональдом Трампом на полях сесії Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй дозволяє планувати офіційний візит Володимира Зеленського у Сполучені Штати.

Про це заявив президентський помічник Андрій Єрмак. За його словами, Дональд Трамп під час тієї зустрічі акцентував увагу на роботі свого державного секретаря Майкла Помпео, який відповідає за торгівлю, і голові Міністерства енергетики (Рік Перрі).

Помічник Зеленського пояснив, що це дозволяє складати розклад в рамках підготовки офіційного візиту президента України в США. При цьому Єрмак не став детально описувати заплановану поїздку Володимира Зеленського, тому на даний момент невідома дата візиту і члени делегації, також не затверджений регламент.

amp.hyser.com.ua

Нагадаємо, що зустріч американського та українського президентів відбулася 25 вересня під час сесії Генасамблеї ООН, після чого державні лідери провели спільну прес-конференцію. Розмова політиків відбулася на тлі скандалу, пов’язаного з вимогою Трампа в ході телефонного спілкування із Зеленським про початок слідчих дій в Україні щодо Хантера Байдена, сина головного політичного опонента Дональда Трампа Джо Байдена.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*