Екс-генпрокурор України Луценко вирушив до Великобританії для поглибленого вивчення англійської

Politrada.net.ua

Колишній народний депутат Верховної Ради Сергій Лещенко у своєму профілі в соціальній мережі «Телеграм», посилаючись на журналіста зі Сполучених Штатів Америки Річарда Енгеля, інформує, що екс-голова Генеральної прокуратури України Юрій Луценко залишив територію країни та виїхав до Великобританії.

За даними американського кореспондента, Луценко раніше повідомляв, що відправляється до Британії, щоб поліпшити знання англійської мови. Луценко вирішив виїхати після того, як дезінформація щодо Руді Джуліані викликала кризу у зв’язку з імпічментом американському президенту Трампу.

Politrada.net.ua

Водночас, зазначається, що поведінка Луценка, який є винуватцем даної ситуації, викликала шок в іноземних журналістів. Лещенко зазначив, що покращити знання англійської можна й в Києві, тим більше, що зараз в українській столиці є безліч журналістів з США. Зараз в місті можна зустріти справжніх зірок американських новин, які шукають зустрічі з Луценком у зв’язку цього недавніми заявами про Байдена.

Необхідно нагадати, раніше екс-глава ГПУ Луценко запевняв, що син колишнього віце-президента Сполучених Штатів Хантер Байден не порушував законодавство нашої країни.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*