Саакашвілі хоче повернутися на батьківщину для відновлення державності Грузії

Amp.akcenty.com.ua

Екс-голова Грузії Михайло Саакашвілі виступив із заявою про наміри повернутися у свою країну протягом найближчих місяців. Саакашвілі має намір відновити державність Грузії.

Варто відзначити, що Саакашвілі та його політична сила керували Грузією протягом 10-ти років до того, як восени 2012 року на виборах парламенту перемогу здобула партія «Грузинська мрія». Політик виїхав з країни наступного року, проти нього відкрито кілька кримінальних проваджень, за деякими з них суд виніс заочний вирок. Саакашвілі оголосили в розшук, його мають намір затримати, як тільки він в’їде в країну.

Політик підкреслив, що хоче повернутися у свою країну в найближчі місяці, хоч йому добре й в Україні. Саакашвілі зазначив, що не хоче втрачати батьківщину.

Amp.akcenty.com.ua

Після того, як він повернеться на територію Грузії, він має намір зайнятися відновленням її державності.

Нагадаємо, що в політиці України Саакашвілі з’явився у 2015 році, тоді президент Петро Порошенко призначив його головою Одеської обласної адміністрації та дав йому громадянство України. Вже восени наступного року екс-президент звільнив Саакашвілі, аргументувавши своє рішення тим, що губернатор не виконав обіцянок щодо розвитку регіону.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*