Україна наводить порядок в системі Державного земельного кадастру

Ztv.zp.ua

Голова уряду Олексій Гончарук у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що Кабмін має намір навести порядок в системі Державного земельного кадастру. Так, до кінця поточного року вся інформація про землю та нерухомість в нашій країні з різних баз даних повинна бути систематизована. Дані заходи допоможуть знизити рівень корупції.

Гончарук звернув увагу на те, що в нашій країні є безліч баз даних, які повинні бути засновані на картах. Так склалося, що протягом останніх років у кожного відомства з’явилася своя карта. Хтось може вносити туди зміни, а хтось – ні. У зв’язку з цим дані губляться та знайти їх потім неможливо. Крім цього, дані можуть стати об’єктом маніпуляцій, що призводить до корупції.

Ztv.zp.ua

Цього тижня в Кабінеті Міністрів пройшла велика нарада, на якій прем’єр розпорядився об’єднати всі бази даних. Протягом наступного місяця фахівці проводитимуть роботу з тими державними органами, які є носіями відповідних баз даних.

Крім цього, прем’єр звернув увагу, що відповідні дії дадуть можливість зібрати всю інформацію про земельні ділянки та нерухомості, а також побачити процес розвитку регіонів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*