Окремим людям у Польщі вигідно дестабілізувати систему перевезень в Україні

Ehonews.kz

Голова Кабінету Міністрів Олексій Гончарук під час брифінгу заявив про те, що причиною дефіциту дозволів на міжнародні вантажні автомобільні перевезення через територію Республіки Польща для перевізників з України є дії окремих людей у Польщі.

Відповідно до слів прем’єр-міністра, проблема з дозволами виникла через те, що у минулому році Республіка Польща видала меншу кількість дозволів, ніж очікувалося в Україні. Та це рішення має прямий зв’язок з грошовими коштами. Адже якщо українські перевізники не отримали дозвіл заїжджати у Польщу для здійснення перевезення товару, тоді цим буде займатися польські перевізники. Саме це є вигідним окремим особам у Польщі.

Однак, за словами Гончарука, Україна підготувала контрзаходи. Тому голова уряду сподівається, що вдасться знайти консенсус з польськими колегами.

Прем’єр повідомив, що на сьогодні дозволів залишилося на кілька тижнів, що є критичною ситуацією. Тому Олексій Гончарук має намір обговорити дану проблему з головою уряду Польщі у ході телефонної розмови.

Ehonews.kz

Прем’єр-міністр додав, що голова Міністерства інфраструктури України на постійній основі зв’язується з міністром транспорту Польщі. А на даний момент вживаються всі заходи для того, щоб вирішити ситуацію, що склалася. У кінці 2018 року Україна та Республіка Польща обговорювали питання браку дозволів для українських перевізників.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*