Кабінет міністрів України планує ліквідувати більше тисячі державних підприємств

ozakone.com

Повідомляється, що на сайті Верховної Ради України опублікована програма дій Кабінету Міністрів. У документі йдеться про намір уряду у найближчі 5 років ліквідувати понад тисячу держпідприємств.

Відповідно до заяв чиновників, більше тисячі державних підприємств, які є неефективними, будуть ліквідовані. Оскільки держава не має наміру витрачати гроші платників податків з метою підтримки збиткових підприємств.

У документі Кабінету Міністрів також йдеться про те, що буде проведена масштабна приватизація. Кінцевою метою цього процесу є зменшення частки держвласності в економіці України до 5%. Саме такий показник буде сприяти тому, що відомства зможуть спрямувати всі зусилля на формування політики, а не на управління власністю.

ozakone.com

Згідно з інформацією, стратегічні держпідприємства будуть передані в управління «Фонду національного добробуту». Також подібні компанії корпоратизують шляхом перетворення їх в акціонерні товариства. Це дозволить підвищити дохід, що отримується жителями України з державної власності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*