Український безвіз гордо йде планетою

polit.info

На сайті Верховної Ради України опублікована програма дій Кабінету Міністрів. У даній програмі зафіксовані плани уряду у період наступних 5 років розширити список держав, які зможуть відвідувати українські громадяни без наявності візи.

Відповідно до тексту програми, розширення переліку держав з безвізовим режимом для громадянина України є забезпеченням його прав, відкриттям світу для жителів нашої держави, а також підвищення поваги до українського громадянина.

Відзначається, що у період наступних 5 років перелік безвізових держав планується розширити 14 країнами. У їх число входить Республіка Гватемала, Гренада, Республіка Коста-Ріка, Республіка Маврикія, Республіка Маршаллові Острови, Монголія, Республіка Науру, Республіка Палау, Республіка Перу, Республіка Ель-Сальвадор, Незалежна держава Самоа, Сент-Вінсент і Гренадини, Соломонові Острови, а також Ямайка.

polit.info

Згідно з інформацією, у наступному році планується збільшити термін безвізового перебування на території Аргентинської Республіки, спростити наявний режим поїздок до Мексики. Також Кабінет Міністрів планує завершити відповідні переговори зі Сполученим Королівством, Канадою, Японією, Австралією, Південною Кореєю та іншими.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*