Кличко пішов у бій на прем’єра України Гончарука

Fixukraine.info

На розгляд Окружного адмінсуду міста Києва надійшла заява від імені міського голови Києва Віталія Кличка, в якій він закликає суд розглянути, наскільки законним є рішення Кабміну, керівника Офісу президента Андрія Богдана та прем’єр-міністра Олексія Гончарука щодо зняття Кличко з посади голови Київської міської держадміністрації (КМДА).

Всього Кличко подав дві позовні заяви. У першій він вимагає визнати протиправним подання Кабміну про звільнення Кличко з посади голови КМДА, яке було передано на розгляд президенту України. У тексті зазначено, що відповідно до закону тільки мер Києва може виконувати функції голови КМДА, відповідно Кличко може бути знятий з посади тільки після 16 листопада наступного року.

Fixukraine.info

У другій заяві Кличко вказує на те, що керівник Офісу президента Андрій Богдан вийшов за межі своїх повноважень, звернувшись до Кабміну з листом, в якому закликав відсторонити Кличко від обов’язків голови КМДА. Кличко підкреслив, що питання з приводу звільнення та призначення керівників держадміністрацій входять в компетенцію виключно голови держави та уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*