Україна нарощує підрозділи ЗСУ для виконання завдань НАТО

asd.news

30 вересня Кабмін представив програму діяльності уряду на найближчий час, у якій особливе місце приділяється питанню подальшої євроатлантичної інтеграції України. Зокрема, згідно з текстом документа, Кабмін планує збільшити кількість збройних підрозділів, рівень підготовки яких дозволить їм успішно виконувати завдання з підрозділами країн-членів НАТО.

У Кабміні відзначають, що дану програму планують реалізувати в кілька етапів. В першу чергу, вона передбачає впровадження управлінських принципів НАТО, які будуть застосовуватися в системі управління силами оборони та ЗСУ.

asd.news

Збільшення кількості збройних підрозділів передбачає й відповідну підготовку офіцерів та сержантів. Так, в програмі Кабміну вказується, що найближчим часом розпочнеться робота щодо створення нової системи територіальної оборони держави. Дана система передбачає залучення широких верств населення, які будуть навчені відповідно до стандартів НАТО. Програма підготовки міститиме в собі вивчення англійської мови, формування лідерських якостей, а також знайомство з вмістом доктрин НАТО, процедур, норм та стандартів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*