Кабмін України має намір в 2 рази знизити обсяги російських фейків і маніпуляцій

Dw.com

Повідомляється, що у програмі дій уряду Кабінет Міністрів поставив перед Міністерством культури мету, яка передбачає зниження у 2 рази обсягів маніпулятивного контенту, а також споживання російського контенту.

Відповідно до тексту документа, Кабмін буде працювати над тим, щоб створити належні умови для ринку медіа-послуг, а також розширити можливості для здійснення інформування жителів, які знаходяться на тимчасово окупованих територіях. Уряд стимулюватиме процес створення інформаційного простору відповідної якості за допомогою визначення контенту маніпулятивного характеру та реалізації програми, спрямованої на надання допомоги у створенні медіа-продуктів, які протидіють агресії в інформаційному просторі.

Згідно з інформацією, метою Міністерства культури є робота над тим, щоб жителі України якомога рідше зустрічали маніпулятивні та неправдиві новини й інформацію.

Dw.com

Таким чином, буде акцентовано увагу на роботі з атаками інформаційного характеру, що здійснюються країною-агресором, для того, щоб знизити їх вплив на жителів України, тому планується зменшити споживання контенту засобів масової інформації Російської Федерації у 2 рази.

Чиновники вважають, що подібні заходи сприятимуть зменшенню кількості соціальних конфліктів та шкоди, яка завдається жителям нашої держави у ході поширення фейкової інформації.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*