Населення України скоротилося до 38 мільйонів чоловік

www.up.mk.ua

Керівник Інституту демографії та соцдосліджень Національної академії наук Елла Лібанова повідомила, що населення нашої країни зменшилося та тепер досягає 38-40 мільйонів громадян.

Так, вона зазначила, що одним з найбільш ненадійних джерел інформації про населення є перепис. На її думку, на даний момент в країні, без урахування Кримського півострова та окремих регіонів Донецької та Луганської областей, проживає близько 38-ти або 40-ка мільйонів людей. Лібанова вважає, що зазначені цифри відповідають дійсності.

Водночас, важливим залишається питання щодо того як переселенці зі східних областей розмістилися територією держави. Відповідь на зазначене питання планується отримати в ході проведення перепису населення.

Крім цього, Лібанова наголосила, що перепис планується проводитися на Кримському півострові, а також на тимчасово окупованих територіях Донбасу. На даний момент вирішується питання про можливості проведення перепису в зазначених регіонах. Глава Інституту підкреслила, що світовий досвід свідчить про можливості проведення перепису у воюючих державах за допомогою дронів.

www.up.mk.ua

Варто відзначити, що, згідно з проектом бюджету країни на наступний рік, передбачені розтрати на проведення перепису. Згідно з оцінкою Держслужби статистики, перепис обійдеться державі в п’ять мільярдів гривень.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*