Націоналістична організація «С14» трансформується в політичну партію «Суспільство майбутнього»

patriot.dp.ua

Лідер української праворадикальної громадської організації «С14» Євген Карась повідомив про те, що організація буде оформлятися у політичну силу під назвою «Суспільство майбутнього», презентація якої відбулася 28 вересня.

Відповідно до слів лідера, на даний момент вивчаються доступні варіанти способів юридичного отримання партійної структури. А найбільш привабливим варіантом є збір підписів та здійснення реєстрації з нуля.

Євген Карась повідомив, що до керівництва організації побажали приєднатися кілька інших організацій націонал-політичного спрямування та організацій ветеранів, тому мова йде не тільки про звичайне перейменування.

За словами координатора громадської організації, на даний момент відбувається процес структурування управління. А у майбутню партію були відібрані націоналісти, які довели свою вірність фундаментальним проектам.

Відзначається, що серед засновників нової політсили «Суспільство майбутнього» були відзначені екс-нардеп парламенту Юрій Бублик, депутат Хмельницької районної ради Віктор Бурлик, керівник ГО «Спілки ветеранів війни з Росією» Андрій Медведько. Також до їх числа входять Сергій Мазур — учасник «С14», Кирило Дороленко — депутат Чечелівської райради, громадський активіст Антон Петровський, а також Микола Панченко — з організації «Освітня асамблея».

Карась вважає, що оформлення у політичну силу буде сприяти залученню додаткового фінансування, оскільки підприємці зможуть стати офіційними членами партії.

Згідно з інформацією, бюджет «С14» становив близько 10-20 тис. доларів. А у місяць для «Суспільства майбутнього» буде достатньою сума у 50-60 тисяч для того, щоб силами партії можна було впливати на державну політику без присутності у парламенті.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*