Під Львовом аварійна посадка транспортника привела до жертв

Nv.ua

Сьогодні вранці 4 жовтня транспортний літак Ан-12 здійснив аварійне приземлення поблизу адміністративного центру Львівської області. Про це повідомили в ДСНС.

Як вказується в повідомленні відомства, повітряне транспортне судно пропало з радарів диспетчерів під час заходу на посадку, перебуваючи на відстані понад тринадцять кілометрів від міжнародного аеропорту «Львів». Пізніше один з членів екіпажу вийшов на зв’язок і повідомив про приземлення в аварійній ситуації.

Перше повідомлення до ДСНС про авіаційну подію надійшло о 7 годині 10 хвилин ранку. Через тридцять шість хвилин транспортник був знайдений на відстані у півтори кілометра від злітно-посадкової смуги.

Як пізніше повідомив депутат місцевої міськради Ігор Зінкевич, на борту був один пасажир і сім членів екіпажу. Аварійна посадка привела до загиблих і поранених.

При виявленні літака, який здійснив посадку, загоряння на ньому не спостерігалося. До рятувальних робіт приступив сорок один співробітник ДСНС, з використанням семи одиниць спецтехніки.

Nv.ua

Маршрут Ан-12 пролягав з іспанського Віго до турецького Стамбула. Міжнародний аеропорт «Львів» призначався для дозаправлення судна.

Інформацію надав також і заступник голови Мінінфраструктури Юрій Лавренюк, який повідомив, що Ан-12 здійснив аварійне приземлення через брак палива в баках.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*