Суд виніс рішення на користь голови «Нафтогазу» і скасував сплату штрафу

фото: www.handelsblatt.com

У Києві суд виніс рішення на користь голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва, згідно з яким з нього знімається зобов’язання по сплаті штрафу в розмірі 7 млрд гривень, накладеному Енергетичною митницею Державної фіскальної служби. Позивач має можливість оскаржити рішення суду протягом 10 днів після його оприлюднення.
Інформація про це з’явилася в Єдиному державному реєстрі судових рішень. У повідомленні зазначено, що постанову начальника Енергетичної митниці ДФС, згідно з якою на Коболєва було накладено штраф в розмірі 7 млрд гривень, визнано протиправною.
Раніше повідомлялося, що голові НАК «Нафтогаз України» Андрію Коболєву були виписані два штрафи з боку Державної фіскальної служби. Сума одного з них склала 7 млрд гривень, іншого — 1,3. На сплату відповідних штрафів Коболєву дали 15 днів. На думку голови «Нафтогаз України», причиною штрафів стало те, що компанія відмовилася брати на себе витрати за газ, що поставляється «Газпромом» на окуповану територію. Президент України Петро Порошенко наполіг на перевірці законності даних штрафів.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*